


















DENZEL rozkládací rohová sedačka s úložným prostorem



















Další varianty produktu (1)
Další varianty produktu (1)
Popis
Jednoduchá a zároveň funkční rohová sedací souprava Denzel 2. Jejím revírem je pohodlí, které je pro pravidelný relax nejdůležitější.
Díky funkci polohovatelných opěrek hlavy si můžete naplno vychutnávat takovéto domácí vysedávání. Pokud se rozhodnete strávit noc u televize nebo vás překvapí nečekaná návštěva, můžete ji jednoduše rozložit. Sedačka disponuje také úložným prostorem, který pojme všechny lůžkoviny a další věci, které nemají být viděny.
Rohová sedačka Denzel 2 je celočalouněná, a díky tomu je vhodné ji umístit i do středu místnosti.
Je vyrobená z kombinace masivního dřeva a dřevotřísky, díky čemuž si sedačka udržuje pevnost a odolnost. Výplň sedací i opěrné části tvoří kvalitní vysokoelastická pěna 36-40 a pružiny typu faliste. Už podle názvu se jedná o velmi pružnou pěnu, která lépe reaguje na váhové zatížení. Oproti jiným pěnám má delší výdrž a životnost.
Pokud vám nevyhovuje nabízené barevné provedení, níže naleznete vzorník látek, ve kterých lze soupravu Denzel 2 vyrobit přímo na míru.
Produkt je zařazen v kategoriích
Parametry
| Rozkládací | Ano |
| Úložný prostor | Ano |
| Polohovatelné opěrky rukou | Ne |
| Polohovatelné záhlavníky | Ano |
| Výběr potahu | Ano |
| Materiál potahu | látka, eko kůže |
| Výběr strany rohu | Ano |
| Čalouněná záda | Ano |
| Modulární | Ne |
| Výplň | Pěnová |
| Typ pružin | Faliste |
| Šířka | 267 cm |
| Hloubka | 194 cm |
| Výška | 90 cm |
| Výška sedu | 45 cm |
| Barva | , Vícebarevný |






