












CLOUD L rozkládací sedací souprava













Další varianty produktu (1)
Další varianty produktu (1)
Popis
Hledáte dokonalé centrum vašeho obývacího pokoje? Sedací souprava CLOUD představuje spojení organických tvarů, neuvěřitelného komfortu a praktických funkcí.
Díky svému unikátnímu zaoblenému designu a velkorysým rozměrům se stane místem, kde bude chtít trávit čas celá rodina.
Konstrukce stojí na pevném základu s vlnitými pružinami typu A a je vyplněna vysokoelastickou HR pěnou, což zaručuje, že se do sedačky příjemně „propadnete“, ale zároveň vám poskytne správnou oporu. Nožky jsou plastové.
Praktické funkce, které oceníte:
- Funkce spaní: Díky intuitivnímu automatu sedačku snadno rozložíte na obrovskou spací plochu o rozměrech 140 x 215 cm.
- Úložný prostor: Součástí je 1x prostorný kontejner na lůžkoviny, takže náhradní peřiny budete mít vždy po ruce.
- Univerzálnost (P/L): Nemusíte si lámat hlavu s orientací rohu – nábytek je univerzální, takže si ho při montáži přizpůsobíte svému prostoru.
Sedací souprava CLOUD je čalouněná v odstínech látky TORO - látka kombinující bouclé a chenillovou přízi. Flexibilní, univerzální a elegantní. Složením se jedná o 100% polyester, vysoká gramáž 400 g/m². V testu odolnosti vůči oděru dosahuje 80 000 cyklů, což ji řadí mezi odolné látky. Nehořlavá.
Produkt je zařazen v kategoriích
Parametry
| Rozkládací | Ano |
| Úložný prostor | Ano |
| Polohovatelné opěrky rukou | Ne |
| Polohovatelné záhlavníky | Ne |
| S Polštářky | Ano |
| S dekoračními polštářky | Ano |
| Výběr potahu | Ano |
| Materiál potahu | látka |
| Výběr strany rohu | Univerzální |
| Čalouněná záda | Ano |
| Modulární | Ne |
| Výplň | PUR pěna, Viscoelastická pěna, Pružinová |
| Typ pružin | Bonell |
| Nožky | Plastové |
| Šířka | 233 cm |
| Hloubka | 160 cm |
| Výška | 88 cm |
| Výška sedu | 45 cm |
| Barva |






