



















GRAND rozkládací sedací souprava




















Další varianty produktu (1)
Další varianty produktu (1)
Popis
Díky moderní sedací soupravě GRAND se budete cítit jako ve VIP salónku.
Díky svým oblým tvarům a výraznému prošívání působí moderně, ale zároveň útulně. Velkorysý prostor nabídne pohodlí nejen vám, ale klidně i celé rodině (a ještě zbyde místo pro psa)
Nechybí ani praktická stránka – jednoduchým rozložením vytvoříte prostorné lůžko a úložný prostor se postará o vše, co nechcete mít na očích.
VLASTNOSTNI
- pohodlné sezení díky vlnité pružině typu A a elastické pěně
- funkce rozkladu pro příležitostné spaní
- úložný prostor na lůžkoviny
- univerzální provedení (levá/pravá strana)
Grand je zkrátka sedačka, která vypadá skvěle, funguje prakticky… a nenápadně se stane nejoblíbenějším místem ve vašem domově.
Sedací souprava GRAND je čalouněná v odstínech látky TORO a SERENO.
TORO je látka kombinující bouclé a chenillovou přízi. Flexibilní, univerzální a elegantní. Složením se jedná o 100% polyester, vysoká gramáž 400 g/m². V testu odolnosti vůči oděru dosahuje 80 000 cyklů, což ji řadí mezi odolné látky. Nehořlavá.
SERENO - látka kombinuje jemnost na dotek s nekompromisní pevností. Sereno patří mezi tkaniny, které mohou vykazovat jemné stínování nebo odlesky. Díky složení ze 100% polyesteru a vysoké gramáži 290 g/m² je látka mimořádně odolná proti roztržení a tahu (kategorie A). Látka prošla cigaretovým testem, což zvyšuje bezpečnost v domácnosti. V testu odolnosti vůči oděru Martindale dosahuje 80 000 cyklů.
Produkt je zařazen v kategoriích
Parametry
| Rozkládací | Ano |
| Úložný prostor | Ano |
| Polohovatelné opěrky rukou | Ne |
| Polohovatelné záhlavníky | Ne |
| S Polštářky | Ano |
| S dekoračními polštářky | Ano |
| Výběr potahu | Ano |
| Materiál potahu | látka |
| Výběr strany rohu | Univerzální |
| Čalouněná záda | Ano |
| Modulární | Ne |
| Výplň | PUR pěna, Viscoelastická pěna, Pružinová |
| Typ pružin | Faliste |
| Nožky | Plastové |
| Šířka | 270 cm |
| Hloubka | 170 cm |
| Výška | 84 cm |
| Výška sedu | 45 cm |
| Hloubka sedu | 60 cm |
| Barva |






