DNES 9:00 - 15:00

Doprava Zdarma





ID: SN-P-ZEUS KRESLO-6077-EP145275
ZEUS křeslo

Doprava Zdarma





Na obj.
5-6 TÝDNŮ
9 400 Kč
7 769 Kč bez DPH
–
+
Popis
Bůh mezi křesly?
Zeus je mimořádně pohodlná kolekce sedacích souprav a pohovek. Díky svým proporcím se hodí do jakékoliv místnosti je budete potřebovat. Sezení i opěrky jsou příjemně měkké.
Konstrukce systému Zeus je tvořená kombinací masivního dřeva a dřevotřísky. Výplň tvoří klasická polyuretanová pěna (30/30 v sedací části, 23/15 v opěrné části) a vlnité pružiny typu B faliste o průměru 2,8-4,3 mm. Plastové nožky tvoří velmi stabilní základnu.
Zeus nabízí možnost výběru potahu dle vlastních preferencí. Ve své nabídce má několik druhů látek a jejich barevných odstínů, díky kterým si vyberete tak, aby byla přesně podle vašich představ. Pokud si nebudete výběrem jistí, rádi vám zpracujeme vizualizaci sedačky ve vámi vybraných potahových materiálech pro lepší utvoření představy. Pro vizualizaci nás kontaktujte telefonicky, e-mailem či prostřednictvím chatu.
Kolekce se řadí mezi systémový nábytek, který bývá skvělým řešením v případech, kdy si plánujete vytvořit sezení na míru. Nabízí několik dílů mnoha tvarů a rozměrů, které lze objednat v různém uspořádání. Pokud se tedy rozhodnete pro vlastní sestavení sedačky, neváhejte nás kontaktovat.
Produkt je zařazen v kategoriích
Parametry
| Polohovatelné opěrky rukou | Ne |
| Polohovatelné záhlavníky | Ne |
| Výběr potahu | Ano |
| Materiál potahu | látka |
| Čalouněná záda | Ano |
| Modulární | Ano |
| Výplň | PUR pěna, Pružinová |
| Typ pružin | Faliste |
| Nožky | Plastové |
| Šířka | 135 cm |
| Hloubka | 105 cm |
| Výška | 71 cm |
| Výška sedu | 41 cm |
| Výška zádové opěrky | 29 cm |
| Barva |
Rozměry
135 cm
105 cm
Recenze
Momentálně zde není žádná recenze















